• ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  • ۶:۳۵

افتتاح ساختمان جدید بیمارستان ارجمند کرمان

ساختمان جدید بیمارستان ارجمند کرمان افتتاح شد .

با حضور دکتر حقدوست معاون برنامه‌ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مهندس رزم‌حسینی استاندار کرمان، دکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و دکتر زاهدی رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی ،ساختمان جدید بیمارستان ارجمند کرمان افتتاح شد.
بیمارستان ارجمند کرمان در سال ۱۳۲۲ هجری شمسی تاسیس شده که به صورت موقوفه ارجمندی اداره می‌شود و اینک ساختمان جدید این بیمارستان در چهار هزار مترمربع زیر بنا افتتاح ومورد بهره برداری قرار گرفت .
با افتتاح این ساختمان تعداد ۳۰ تخت جدید به آن اضافه شده و تعداد تخت های آن به ۹۶ تخت رسید .
لازم به ذکر است این ساختمان با رویکرد احداث زایشگاه پیشرفته احداث شده .
مهندس رزم حسینی استاندار کرمان دراین آئین ضمن ابراز خرسندی از احداث ساختمان جدید بیمارستان ارجمند بیان داشت: در دولت یازدهم اتفاقات خوبی در حوزه سلامت در سطح کشور رقم خورده است و همه مسئولین استان در راستای توسعه و سازندگی کرمان خصوصا در حوزه سلامت درتلاشند و اقدامات سازنده مرحوم ارجمند نیز صدقه
جاریه ای است که امروز فرزندان ایشان راه وی را به نحو احسن ادامه می دهند.
استاندار کرمان به وجود بروکراسی اداری اشاره و بیان کرد: امروز با اختیاراتی که با حریت در زمینه توسعه بهداشت و درمان استان کرمان ایجاد شده، دو هزار و ۵۰۰ تخت در دست احداث است.
وی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی سیرجان، کلینیک تخصصی بافت و ۳۰۰ تخت قلعه گنج، عنوان کرد: تاکنون بیمارستان ۳۲ تختخوابی کوهبنان به بهره برداری رسیده و بیمارستان شهید باهنر نیز با ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی در دست احداث است.
وی با اشاره به کسب رتبه برتر مجمع جهانی سلامت توسط استان کرمان، تصریح کرد: اگر مجوزها داده شده و بروکراسی ها حذف شود، با پول و ثروت مردم می توان کارهای بزرگی را رقم زد.
وی با اشاره به اقدامات انجام شده در شهرستان قلعه گنج در راستای ایجاد شهر نمونه اقتصاد مقاومتی، تصریح کرد: امرز مردم قلعه گنج از ما پول نمی خواهند بلکه شغل می خواهند.
استاندار کرمان با تاکید بر اینکه ملت ایران همواره در طول تاریخ توانمند بوده اند، تصریح کرد: سردار سلیمانی از خاک این سرزمین برخواسته و بی ادعا در امنیت فرامرزی ایران نقش آفرین می کنند.
مهندس رزم حسینی ادامه داد: سردار سلیمانی، فرزند کرمان است که امنیت کنونی کشور به برکت حضور این فرد ایثارگر، از جان گذشته و
بی ادعا حاصل شده که از عشایر سلحشور کرمان است.

Share This Post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات
  • Unddddtitled-1
  • 50G news
  • 5.26
  • تلگرام
  • 1
  • تبلیغ واقعه
پیشخوان خبر/صفحه۱
1
پیشخوان خبر/صفحه ۲
2
پیشخوان خبر/صفحه۳
3
پیشخوان خبر/صفحه۴
4

یادداشت ها

  • پربیننده ترین ها