88
  • ۰۹ بهمن ۱۳۹۶
  • ۷:۵۲

دومین جشنواره شجره طیبه صالحین در کرمان برگزار شد

بامشارکت حوزه تعلیم و تربیت بسیج سپاه ثارالله و ناحیه حضرت رسول (ص) کرمان،دومین جشنواره شجره طیبه صالحین مرحله ناحیه ای با هدف تجلیل از برترین های حلقه صالحین در حسینیه بیت الحسین (ع) بر گزار شد .
حجت الاسلام محمد رضایی سرپرست تعلیم و تربیت بسیج سپاه ثارالله اظهار داشت: درمدت یکسال گذشته در ۲۴ ناحیه جشنواره های حلقه صالحین بر گزار شد و طی کمیسیون هایی تولیدات و دستاورد های ]نها در حوزه های تربیتی و بصیرتی و مهارتی و معرفتی مورد بررسی قرار گرفت و از بین انها برترین هاانتخاب شد و در این مراسم که دومین جشنواره شجره طیبه صالحین نام گرفته ، افراد و گروههای شاخص در بخش خواهران و برادران مورد تجلیل قرار می گیرند .
وی با بیان اینکه ۶۵ جایزه برای برترین های این جشنواره در نظر گرفته شده افزود: امسال جشنواره را در قالب مسجد محور برگزار کردیم چون معتقدیم مسجد روح الهی است.
وی همچنین بیان داشت: در حال حاضر در جنگ نرم بسر می بریم و برای مصونیت جامعه از گزند تهاجمات ضد فرهنگی دشمنان باید با اتکا به فرهنگ اسلامی جامعه را هدایت و راهنمایی کنیم.
سرهنگ ذوالعلی فرمانده ناحیه حضرت رسول کرمان نیز در سخنانی بیان داشت: سازمان بسیج مستضعفین با ایجاد شجره طیبه صالحین سعی کرده است در راستای افزایش سطح معرفت و بصیرت و تربیتی بسیجیان و آحاد جامعه فعالیت کند و این هدف با تکیه بر انسجام بسیج بر بعد سازمانی و همگرایی در ابعاد عملی و فکری و لسانی و قلبی و گسترش سطح زندگی اسلامی و ایرانی در جامعه دنبال می شود.
حجت الاسلام سدری سخنران این مراسم در سخنانی اظهار داشت: دشمنان انقلاب زخم خوردند و دشمنی استکبار با ما بسیار جدی است ؛ وهر روز نقشه ای در سر می پرورانند تا بتوانند منابع و ذخائر کشور را تاراج کنند .
وی گفت: امروز در همه شبکه ها به مرجعیت ضربه وارد می کنند ؛ آنها از میرزای شیرازی در فتوای تحریم تنباکو، از آیت الله سیستانی در بیرون کردن داعشی ها و…ضربه خورده اند و دنبال تضعیف مرجعیت و ولایت هستند.
حجت الاسلام سدری با اشاره بر اینکه باید با معرفت الله، قدرت پردازشگری و تقوا را در وجود خود تقویت کنیم؛ اظهار داشت: امروز فضای حقیقی ما در فضای مجازی و فضای مجازی در فضای حقیقی آمدهباید بروز بود و آماده مواجهه با شبهات مختلف و پاسخ گو به سئوالات و شبهات خانواده ها .
وی خطاب به مسئولین اجرایی کشور بیان داشت : مردم ایران به دنبال کرامت از دست رفته هستند و الحمدلله از زمان فرمان رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی با تمام وجود در صحنه آمدند و باید این مردم مورد حمایت جدی قرار گیرند و مشکلاتشان را رفع کرد .

Share This Post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات
  • Unddddtitled-1
  • 50G news
  • 5.26
  • تلگرام
  • 1
  • تبلیغ واقعه
پیشخوان خبر/صفحه۱
1
پیشخوان خبر/صفحه ۲
2
پیشخوان خبر/صفحه۳
3
پیشخوان خبر/صفحه۴
4

یادداشت ها

  • پربیننده ترین ها