IMG_9675
  • ۲۴ آبان ۱۳۹۶
  • ۷:۱۷

ستاره‌های صحنه ۲۸ استان کشور در کرمان

آقای صمد قربان‌نژاد دبیر برگزاری جشنواره‌ ستاره‌های صحنه کشور از شرکت ۲۸ استان کشور در این جشنواره خبر داد و گفت: همه استان‌های کشور به غیر از کهگیلویه و بویر احمد، ایلام و کردستان در این جشنواره شرکت کرده‌ و حضور ۲۳۶ هنرمند را وارد این رقابت کردند که تهران، کرمان، اصفهان، خراسان رضوی و خوزستان در بیشترین شرکت کننده‌ها، اول تا پنجم هستند.
نشست خبری دومین جشنواره ستاره‌های صحنه «نمایش کمدی انفرادی، نمایش پرده کمدی، نمایش کودک و نمایش‌های مهیج» با حضور مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، مدیر روابط‌عمومی مس منطقه کرمان و صمد قربان‌نژاد دبیر این جشنواره در سالن کنفرانس مجتمع گردشگری پالیز برگزار شد.
برگزاری جشنواره ستاره‌های صحنه، می‌تواند استان کرمان را
معرفی کند
خانم زهرا موسی‌پور مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان در این جلسه ضمن تسلیت حادثه زلزله غرب کشور به بازماندگان این حادثه گفت: کرمان بیش ازهمه استان‌ها شرایط کرمانشاه و استان‌های غرب کشور را درک می‌کند چراکه طعم تلخ آن را در زلزله‌های بم، زرند و گلباف چشیده‌ایم.
وی اظهار داشت: کرمان آمادگی خود را برای کمک به زلزله زدگان غرب کشور آعلام کرده و اکیپ‌هایی برای کمک به این استان‌ها اعزام
می‌شوند.
وی به اولین دوره برگزاری این جشنواره در رفسنجان اشاره و اظهار داشت: برگزاری اولین دوره این جشنواره اتفاق بسیار مبارکی بود و تا حدودی استان کرمان را معرفی کرد.
خانم موسی‌پور ریشه بسیاری از آسیب‌های اجتماعی را شادی‌های ناسالم دانست و ابراز داشت: ما باید برای کاهش میزان آسیب‌های اجتماعی به شادی‌های سالم توجه کرده و آن را برای جوانان آماده کنیم که این جشنواره‌ها گامی موثر در این جهت است.
وی از اهمیت معرفی کرمان به عنوان پایلوت موفق اقتصاد مقاومتی گفت و تاکید کرد: امروزه گروه‌های مختلفی از مسئولین سایر استان‌ها برای دیدن اقدامات کرمان در حوزه اقتصاد مقاومتی وارد استان کرمان می‌شوند، بجاست که در این جشنواره این دستاوردها را معرفی کنیم.
در این جشنواره، ۲۸ استان کشور شرکت کرده‌اند
آقای صمد قربان‌نژاد دبیر برگزاری جشنواره‌ ستاره‌های صحنه کشور نیز در این جلسه از تلاش‌ها برای برگزاری خوب این جشنواره گفت و ابراز داشت: ۳۰ مهرماه سال جاری مهلت ارسال آثار به این جشنواره پایان یافته و ما این جشنواره را در ۴ بخش کمدی انفرادی، نمایش میان پرده کمدی، نمایش کودک و نمایش مهیج برگزار می‌شود.
وی گفت: قالب این برنامه‌ها سرگرمی و نمایشی بوده و استان کرمان در برگزاری این نوع جشنواره‌ها پیشرو می‌باشد.
وی از شرکت ۲۸ استان کشور در این جشنواره خبر داد و گفت: همه استان‌های کشور به غیر از کهگیلویه و بویر احمد، ایلام و کردستان در این جشنواره شرکت کرده‌ و حضور ۲۳۶ هنرمند را وارد این رقابت کردند که تهران، کرمان، اصفهان، خراسان رضوی و خوزستان در بیشترین شرکت کننده‌ها، اول تا پنجم هستند.
آقای قربان‌زاده از جوایر برگزیدگان این جشنواره گفت و عنوان داشت: نفر اول این جشواره علاوه بر تندیس جشنواره و دیپلم افتخار، ۲۵ میلیون ریال نیز اهدا خواهد شد، نفر دوم، تندیس جشنواره و ۱۵ میلیون ریال و نفر سوم نیز تندیس جشنواره و ۱۰ میلیون ریال را به خانه
می‌برند.

Share This Post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات
  • Unddddtitled-1
  • 50G news
  • 5.26
  • تلگرام
  • 1
  • تبلیغ واقعه
پیشخوان خبر/صفحه۱
1
پیشخوان خبر/صفحه ۲
2
پیشخوان خبر/صفحه۳
3
پیشخوان خبر/صفحه۴
4

یادداشت ها

  • پربیننده ترین ها