9
  • ۱۹ بهمن ۱۳۹۴
  • ۱۹:۵۰
مهندس سید حسین جوادی مدیر عامل گروه شرکت های آریانا در نشست خبری اعلام کرد

هلدینگ گروه شرکت های آریانا در کرمان شعبه ای متشکل از جوانان نخبه دائر می کند

مهندس سید حسین جوادی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر اظهار داشت: بسیار خرسندیم که با کمک جوانان تحصیل کرده و نخبه کرمانی چهارمین شعبه گروه شرکت های آریانا را در ایام الله دهه فجر در کرمان افتتاح خواهیم کرد .

مهندس سید حسین جوادی مدیر عامل گروه شرکت های آریانا در نشست خبری از افتتاح شعبه در کرمان خبر داد.
مهندس سید حسین جوادی ضمن تبریک ایام الله دهه فجر اظهار داشت: بسیار خرسندیم که با کمک جوانان تحصیل کرده و نخبه کرمانی چهارمین شعبه گروه شرکت های آریانا را در ایام الله دهه فجر در کرمان افتتاح خواهیم کرد .
وی خاطر نشان کرد: این شرکت در حوزه تامین مصالح ساختمانی حدود یک سال و نیم گذشته در کرمان فعال بود و به دلیل ظرفیت های استان در حوزه کشاورزی و معدن ، صنعت و گردشگری و استقبال مسئولین استان قرار شد که کل هلدینگ گروه شرکت های آریانا در کرمان شعبه ای دائر نماید.
وی افزود: گروه زیر مجموعه عبارتند از:
رادوین تجارت کیش – رادوین اطلس آریانا و ارم سازان آریانا و این سه شرکت هر کدام فعالیت جداگانه ای را انجام می دهند ، شرکت رادوین تجارت کیش در حوزه تامین غلات و واردات دانه های روغنی فعال می باشد.امسال توانستیم حدود یکصد هزار تن دانه های روغنی و غلات از جمله گندم و جو – ذرت و دانه های روغنی سویا – کلزارا وارد کشور کنیم و شرکت رادوین اطلس آریانا در حوزه تامین مصالح ساختمانی فعال است که امسال در کرمان کاری در حدود ۹۰ میلیارد ریالی به انجام رساند و توانسته فضای خوبی در استان کرمان ایجاد کند.
وی افزود: حوزه کاری تامین مصالح ساختمانی کار جدیدی است که در دنیا به طور تخصصی به آن نگریسته می شود که متاسفانه تاکنون در ایران این نگاه وجود نداشت و برای اولین بار این کار را آغاز کردیم. ما موفق شدیم در سال ۹۲ در پارک علم و فناوری آن را به ثبت برسانیم. کار این شرکت به این گونه است که در اجرای پروژه ها از صفر تا صد مصالح را تامین می کند. البته باید گفت در برخی مواقع کارفرمایان در مقابل این نوع فعالیت موضع می گیرند و می پرسند ویژگی شما نسبت به تامین کنندگان جزء چیست ؟که در این رابطه باید گفت تامین کنندگان جزء بدلیل آنکه با واسطه ها در ارتباط هستند و نمی توانند برای مصرف کننده قیمت نهائی را پایین اعلام کنند در رقابت ها ضعیف عمل می کنند .
وی گفت: این حوزه با ۱۸۰ شرکت در کشور ارتباط دارد و تامین کننده مصالحی همچون مصالح پختی مثل آهک و سیمان و سنگ و مواد سازه ای و آجر های بلوکی و آهن آلات و همچنین در بخش ماشین آلات نیز اولین نماینده شرکت ریموندی ایتالیا هستیم این برندی نو و موفق است و کیفیت آن بالاست .
مدیر عامل گروه شرکت های آریانا تصریح کرد: در زمان شهردار سابق آقای سیف الهی کار در کرمان را شروع کردیم و امیدواریم که در اول سال ۹۵ شعبه پنجم خود را در کشور دائر کنیم .
مهندس جوادی خاطر نشان کرد: امروز حوزه ساخت و ساز رونق گرفته و ما گروهی کارشناسان و نخبه های دانشگاهی را به خارج از کشور فرستادیم تا دوره های لازم را ببینند و دنیای نوئی را به روی مصرف کننده باز کنند .
وی ادامه داد:گروه آموزش دیده چند روز آینده برای آموزش نیروهای بومی کرمانی به این خطه خواهند آمد. نیروها ی فعال درچهارمین شعبه اکثرا بومی کرمانی خواهند بود و همه نخبه و تحصیل کرده به کار گرفته خواهند شد.
مدیر عامل گروه شرکت های آریانا اظهار داشت: شعار ما اقتصاد مقاومتی با مدیریت جهادجوانی است و متوسط سن ۲۷ سال است و بالاترین سن کارکنان ۳۰ سال می باشد، وی عنوان کرد حدود یکصد نیروی مستقیم و حدود یکصدو هشتاد نفر نیروی غیر مستقیم در گروه شرکت های آریانا مشغول به کار هستند که اغلب بازاریابان ما می باشند.
وی افزود: ما برندی داریم به نام چهار دانه که شرکت زیر مجموعه گروه می باشد و فعالیت در حوزه بسته بندی و پخش را انجام می دهند و هم اینک ۱۸۰ بازاریاب در این بخش فعال می باشند و به زودی در کرمان حوزه پخش این شرکت دائر خواهد شد.
مهندس جوادی نسبت به ایجاد اشتغال جوانان نخبه و تحصیل کرده تاکید کرد و افزود: کرمان، چهارمین استان جوان کشور است و هدف گذاری آن است که کارآفرینی ایجاد کنیم و دانش فنی را به جوانان استان منتقل کنیم.
وی گفت: در آینده انتقال دانش فنی از خارج به داخل کشور و ارائه خدمات به کشورهایی همچون عراق و افغانستان دنبال خواهد شد امروز بازار کشورمان بازار خوبی است ولی با این حال بازار کشور همسایه را نباید فراموش کرد ضمن اینکه بخشی از حوزه ها در داخل کشور اشباع شده است،در حال حاضر ۲۵ نیروی مستقیم در کرمان در حال فعالیت هستند و امیدواریم بتوانیم برای بیش از یکصد نفر ایجاد شغل نمائیم.
وی گفت: شرکت روغن گلناز یکی از واحد های تولیدی است که در بخش بسته بندی و تصفیه روغن در آینده با ما همکاری خواهد داشت . مدیر عامل گروه شرکتهای آریانا تاکید کرد که هدف ما استفاده از منابع و واحد ها ی تولیدی کرمان خواهد بود تا ضمن ایجاد اشتغال زایی در همین منطقه از هزینه های دیگر از جمله هزینه های حمل ونقل اضافی جلوگیری شود.
وی افزود: امروز، چهارمین شعبه گروه شرکت های آریانا در کرمان افتتاح خواهد شد که برای حضور در این مراسم از مسئولین استانی و سرمایه گذاران دعوت شده است و در این آئین ضمن معرفی شرکت و فرصت ها از سرمایه گذاران و مسئولین دعوت به همکاری خواهد شد.
وی گفت: خو شبختانه در حال حاضر از تحریم ها دور شده ایم و فضای فعالیت در جهت رونق اقتصادی کشور با رویکرد اقتصاد مقاومتی فراهم است،ما باید بتوانیم با همکاری مسئولین و مردم نجیب کرمان ضمن ایجاد اشتغال در امر توسعه و عمران استان گام برداریم.
وی ابراز امیدواری کرد : از نخبه های کرمانی که دارای طرح و ایده های سازنده ای هستند استفاده خواهد شد.
وی در بخش دیگربیان داشت: فعالیت در حوزه ی کشاورزی یکی از اقدامات ما می باشد و قرار است در فضایی به متراژ یک متر مربع و در هفت طبقه محصول توت فرنگی به صورت ارگانیک کشت شود که دانش فنی آن توسط همکاران ما که در کره ی جنوبی آموزش دیده اند در مشهد اجرا شود واین دانش در دیگر نقاط کشور نیز انتقال خواهد یافت.
در این نشست حجت الاسلام آخوندی قائم مقام گروه شرکت های آریانا نیز طی سخنانی اظهار داشت: با توجه به تمهیدات مسئولین در رونق بخشی صنعت گردشگری و بیمه امیدواریم بتوانیم در این حوزه نیز برای استان کرمان اقدامات موثری انجام دهیم و این شرکت برای صنعت گردشگری و بیمه دارای طرح و ایده می باشد تا اینکه شاهد کرمانی آبادتر و وجود گسترده گردشگران داخلی و خارجی باشیم در بحث اقتصاد مقاومتی نیز معتقدیم که بزرگترین خلا این است که اقتصاد دست جوانان نیست و این قشر به دلیل پویایی اندیشه و روحیه ی جهاد گونه
می توانند در عرصه های اقتصادی حضور سازنده داشته باشند.
وی همچنین گفت: اقتصاد مقاومتی باید به سمتی برود که به کشور های دیگر نیازی نداشته باشیم و در بخش دیگر ابراز امید واری کردکه با توجه به حضورکارشناسان و مهندسین خبره در گروه شرکت های آریانا ، بتوانیم در امر توسعه معماری سنتی کرمان نیز اقدامات موثری انجام دهیم .
آدرس گروه شرکت های آریانا در کرمان : بلوار جمهوری اسلامی مابین کوچه ۵۹-۶۱

Share This Post

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات
  • Unddddtitled-1
  • 50G news
  • 5.26
  • تلگرام
  • 1
  • تبلیغ واقعه
پیشخوان خبر/صفحه۱
1
پیشخوان خبر/صفحه ۲
2
پیشخوان خبر/صفحه۳
3
پیشخوان خبر/صفحه۴
4

یادداشت ها

  • پربیننده ترین ها